Genel Bilgi

YEŞİLİN KALBİNDE İKİNCİ ETAP

Latin dillerinde "verde" yeşil anlamına geliyor, Country Life Verde Bademli'nin merkezinde, Bursa'nın en iyi iki okuluna yürüyüş mesafesinde, otobana beş dakika uzaklıkta olmasıyla birlikte yeşilin içinde huzurlu bir yaşam sunuyor. Birinci etaptaki Country Life Bademli'nin 10 Büyük Villalık butik site anlayışının devamı olan ikinci etap Country Life Verde'de 4 adet A tipi Büyük Villa ve 6 adet B tipi Büyük Villa yer almaktadır. İki etapta toplam 20 adet Büyük Villa vardır. Villaların inşaatının tamamı ithal ve yabancı patentli inşaat malzemeleri ile son teknoloji ile imal edilmiştir. Seçkin komşu ayrıcalığı, kapalı devre kamera kayıt sistemi, 7/24 güvenlik, bahçe ve havuz bakımı hizmeti, alarm sistemleri, bunların yanında daha birçok özellikleri ve ayrıcalıkları mevcuttur. Hizmetlerin hepsi düşünülmüş olduğundan size sadece Ultra Lüks Büyük Villanızın keyfini sürmek kalıyor.

B TİPİ BÜYÜK VİLLALAR

500 metrekare kullanım alanına ve 800 metrekare peyzajı tamamlanmış geniş bahçeye sahiptir. Villaların 200 metrekarelik sadece 6 villanın kullandığı büyük bir havuzu vardır. Her villanın kendine ait 2 tane yer altında, 2 tane yer üstünde toplamda 4 araçlık otoparkı bulunmaktadır. Villalar ikiz olarak tasarlanmamışlardır. Ayrı çatılara sahiplerdir, ortak duvar paylaşmamaktadırlar ve ayrı kotlarda yer alırlar. Villalar kişiye özel yaşam alanları sunmakta ve evinizdeki aile hayatıyla sosyal yaşantınızı dilediğiniz gibi düzenlemenize olanak sağlamaktadır. Çelik konstruksiyonlu çatı katı ise hobi alanı ya da yatak odası olarak değerlendirilebilmektedir. İç mimarideki isteğe bağlı değişikliklerle farklı alternatifler üretilebilmekte ve kişiye özel yaşam alanları oluşturulabilmektedir. Yaşam başlamıştır.

A TİPİ BÜYÜK VİLLALAR

700 metrekare kapalı kullanım alanı ve 1200 metrekare bahçesi vardır. Bahçelerinde yüzme havuzları olan büyük villaların ayrıca dört araçlık kapalı otoparkı bulunmaktadır. Zemin kattaki geniş salon ve mutfağın yanı sıra yatak odalarındaki giyinme odaları ve banyolar geniş yaşam alanları sunmaktadır. Çelik konstruksiyonlu çatı katı ise hobi alanı ya da yatak odası olarak değerlendirilebilmektedir. İç mimarideki isteğe bağlı değişikliklerle farklı alternatifler üretilebilmekte ve kişiye özel yaşam alanları oluşturulabilmektedir. Yaşam başlamıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Eksiz KAUÇUK su yalıtımı.
  • Mantolomada beş santimetre kalınlığında TERRACO dış cephe mantolama (ısı yalıtımı) ve boya sistemi.
  • 30 yıl garantili BRAAS çatı sistemlerinde iki renk alternatifi.
  • REHAU pencere ve kapı sistemleri
  • Yazın sıcağı dışarıda tutan, kışın ısıyı içeride muhafaza eden ISICAM KONFOR cam sistemleri.
  • Doğal LİMRA MERMER pencere doğramaları, kapı doğramaları ve detaylar.
  • Bahçe ve otoparklarda uzaktan kumandalı otomatik BFT marka kapılar.
  • Binalarda C30 sınıfı beton kullanılmıştır.
<